Teknoloji Feneri

Yandex.Market Alışveriş Mağazası Kullanıma Açıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex tarafından geliştirilen internetten güvenli bir alışverişi kullanıcılara sunan Yandex.Market yayın hayatına başladı.Mağazaya giriş yaptığınızda her türlü teknolojik aleti fiyatlarıyla ve çeşitli özellikleriyle birlikte görmek mümkün oluyor.Bunu yanında ürünün satışını yapan kişiler ve ürünler hakkında yorumlar yapılabiliyor.Yandex’in yeni dikey arama servisi olan mağaza ile istediğiniz ürünü satın almak çok kolay bir hale geliyor.

Yandex

Yandex.Market’de kullanıcılar satın almak istediği ürünü detaylı olarak arama yaparak karşısına çıkan seçenekleri inceleyip arasından en uygun olanı bulabilecek.Mağazanın anasayfasında popüler kategoriler, popüler markalar ve yeni ürünler yer almaktadır.Herhangi bir ürünün içeriğine baktığımızda ürün hakkında kısa ve öz olarak genel özelliklerden bahsedildiğini görebiliyoruz.Bu yönüyle sadeliğe önem verilmiş.Ayrıca kullanıcıları en çok ilgilendiren kısım olan fiyat etiketi ise büyük yazı formatı ile karşımıza çıkıyor.

Yandex.Market Özellikleri

Yandex.Market kullanıcıları, ürün kategorileri veya markalar arasından seçim yaptıktan sonra, teknik özellikler ve fiyat filtreleri aracılığıyla seçim yelpazesini daraltabilecek, belirli bir ürün, model veya satıcı hakkında yapılan yorumları da inceleyerek kendilerine en uygun seçeneği belirleyebilecekler. Seçimlerini yaptıktan sonra ilgili çevrimiçi mağazanın web sayfasına yönlendirilen kullanıcılar, sipariş işlemini burada tamamlayacaklar.

Yandex.Market Alışveriş Mağazası Kullanıma Açıldı

Yandex ve özellikle Yandex.Market yardımıyla potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen çevrimiçi mağaza sahipleri, bir katılım formu doldurarak ücretsiz olarak servise katılabiliyor.

An itibarıyla 500‘ün üzerinde çevrimiçi mağazanın sunduğu ürünleri dizinlemiş olan Yandex.Market’e www.market.yandex.com.tr adresinden ve ayrıca arama sonuçları sayfasındaki Market sekmesinden ulaşılabiliyor.

Yandex.Market Alışveriş Mağazası Kullanıma Açıldı 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz