Teknoloji Feneri

Windows Phone 8′de 8000ffff Hatası Nasıl Düzeltilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone işletim sistemli akıllı telefona sahip olup 8000ffff hatası alıyorsanız sorununuz çözülmesi için tam yerindesiniz demektir.Size vereceğimiz bilgi eşiliğinde bu sorunu kökten halledeceksiniz.İlk önce hatayı almanızın asıl nedenine bakalım.Windows Phone 8 işletim sistemini cihazınızda yenilediyseniz ya da Windows Phone 8 yüklü bir cihazdan farklı bir cihaza aktarmak yaptığınızda bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Yukardaki işlemleri gerçekleştirdiğinizde Microsoft hesabınıza girerek SkyDrive ile geri yükleme yapmalısınız.Ancak devamında önünüze “There is a problem completing your request. Try again later. Error code: 8000ffff “ gibi bir yazı çıkacaktır.Yazılım, telefon veya işletim sisteminin bazı durumlarda birbirine karşı uyumsuzluk gösterdiği durumlarda, özellikle de yazılım versiyonları güncellenince, geri yüklemeyi farklı bir modelde bir telefonda yapmak istediğinizde bu hatayla karşılaşma oranı bir hayli yüksektir.

Windows Phone 8 8000ffff Hatasının Çözümü

Windows Phone 8 8000ffff Hatasının Çözümü:

  • Karşınıza çıkan hata ekranını geçtikten sonra aşağıdaki gibi “Downloading application – Attention required. Tap Here” yazısını göreceksiniz.
    Windows Phone 8 8000ffff Hatasının Çözümü-2
  • Pencerede görünen uygulamaların tek tek üzerine gelip basılı tutarak çıkan seçeneklerden “uninstall” yaparak hepsini temizlemelisiniz.
    Windows Phone 8 8000ffff Hatasının Çözümü-3

Not: Windows Phone 8 işletim sistemli cihazınızda yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra oluşacak başka sorunlardan TeknolojiFeneri sorumlu değildir.

Windows Phone 8′de 8000ffff Hatası Nasıl Düzeltilir? 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz