Teknoloji Feneri

WhatsApp Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır? WhatsApp Numara Değişikliği

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger kullanıyorsanız ve numara değişikliği yaptıysanız eski hesabınızı kullanmak mümkündür. Ayrıca telefon değişikliği yaparsanız da aynı hesabı kullanmayı sürdürebilirsiniz. WhatsApp’ın böyle bir sorunla karşılaşılacağını bildiği için kullanıcılara hesap taşıma ve hesap silme gibi iki seçenek sunmuştur.

Hiç kimse eski hesabının başkası tarafından kullanılmasını istemez. Bu yüzden yeni numaranızı uygulamaya doğrulatmadan eski numaranızı kapatmayın. Yeni numaranızla uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra eski numaranızı kapatın ve operatörünüz tarafından kimseye verilmediğinden emin olun.

Eski hesabınızı yeni numaranıza taşımak için “Numara Değiştir” özelliğini kullanmanız gerekir. Hesabınızı silmek içinse yeni numaranızı uygulamaya doğrulatmanız gerekir.

whatsapp numara değişikliği

Burada önemli olan, kişilerinizin eski numaranızı telefon rehberinden silmesi ve yeni numaranızı eklemeleridir. Eski numaranızı silmeyi ya da aktarmayı unutursanız hesabınızı devre dışı bırakmak için WhatsApp’e ulaşmanız gerekir. Hesabınızı kullanmayı bıraktıktan 30 gün sonra eski numaranızın yeni bir cihazda doğrulanması durumunda hesabınız silinir.

Telefonunuzu değiştiriyorsanız içindeki tüm bilgileri sildiğinizden emin olmalısınız. Özellikle mikro SD kartınızdaki bilgileri de silmeyi unutmayın.

WhatsApp hesabınızı silmek istiyorsanız buraya tıklayarak nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır? WhatsApp Numara Değişikliği 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, , , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz