Teknoloji Feneri

WhatsApp Messenger Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilen, dünyada kullanıcısı en fazla olan popüler ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger ile metin mesajları göndermenin yanı sıra ses kaydı, fotoğraf, video ve konum paylaşımı yapılabilir. Uygulamayı kullanabilmek için 3G, EDGE yada Wi-Fi bağlantılarından bir tanesine sahip olmalısınız.

WhatsApp Messenger kullanıma sunulduğu günden itibaren yaygınlaşarak SMS ile mesajlaşmanın sonunu getirerek neredeyse tüm akıllı telefonlarda yer alan bir uygulama haline geldi. Kaliteli tasarımı ve kolay kullanımı ile arkadaşlarınızla özel olarak sohbet etme imkanı sunan WhatsApp Messenger grup olarak mesajlaşma gerçekleştirmenizi de sağlamaktadır.

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger’a ilk giriş yaptığınızda numaranızı girmeniz isteniyor ve ardından rehberinizdeki kişiler otomatik olarak uygulamaya aktarılarak sohbet etmeye başlıyorsunuz. Uygulamada kendinize ait bir profil yaratarak fotoğrafınızı ekleyebilir ve durum atamasına düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. WhatsApp Messenger ile ister galeride yer alan fotoğraf ve videoları yollayabilir isterseniz de anında çekim yaparak paylaşım yapabilirsiniz.

WhatsApp Messenger ses kaydı yaparak karşıdaki kişiye yollamanıza imkan sağlamanın yanı sıra bulunduğunuz konumu harita yoluyla paylaşabilme fırsatı da vermektedir. Uygulamanın son görülme zamanı özelliği ile karşıdaki kişinin en son ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz. İsterseniz bu özelliği kapatarak son görülme zamanınızın görülmesini engelleyebilirsiniz. WhatsApp Messenger’da sohbet etmeye başladığınızda renkli ve canlı ifadelerle mesajlarınızı zengin hale getirebilirsiniz.

WhatsApp Messenger uygulaması Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian işletim sistemli cihazlarda kullanılmaktadır.

WhatsApp Messenger Uygulaması 3.13/5 (62.50%) 8 votes

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

WhatsApp Messenger Uygulaması Kullanıcı Yorumları

 1. yusuf diyor ki:

  Arkadaslarla

 2. Funda diyor ki:

  ben geldim:-D

 3. gizem diyor ki:

  samsung gio telefonlarina inermi whasapp

 4. sezer diyor ki:

  slm bn geldim

 5. ela diyor ki:

  ben geldim

 6. leyla diyor ki:

  samsungada yuklenirmi yapiyorum olmuyo

 7. ömer kuşkaya diyor ki:

  İsyamim yalnizliğa

 8. sakine vk diyor ki:

  Parayla şeref kazanacağına şerefine para kazan bir gün paran biterse şerefine yerinde kalsın arkadaş

 9. sakine vk diyor ki:

  Hiç bir şekilde yüzüm gölmedi

 10. Erdoğan diyor ki:

  Slm arkadaşlar ben buradayım

Yorum Yaz