Teknoloji Feneri

WhatsApp Hesabı Nasıl Kaldırılır? WhatsApp Hesap Silme İşlemi

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger kendisini kanıtlamış dünyada en popüler ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp kullandıysanız ve bir hesabınız bulunuyorsa silmek için konumuzu inceleyebilirsiniz.

WhatsApp hesabını silmek birkaç adımdan oluşmaktadır ve bu işlemi uygulamaya giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer uygulamayı akıllı telefonunuzdan kaldırdıysanız tekrar yüklemek zorundasınız. WhatsApp hesabınızı silmeye karar verdiyseniz bilmelisiniz ki tekrar hesabınıza ulaşamazsınız. Bu nedenle kesin kararınızı verdikten sonra silme işlemini gerçekleştirin.

WhatsApp hesabınızı kaldırdıktan sonra rehberinizde bulunan kişiler sizi aratarak bulamazlar, grup sohbetlerinden çıkarılırsınız, tüm mesaj geçmişiniz silinir ve ödemiş olduğunuz ücretlerle ilgili tüm bilgiler silinir. Bütün bunları göze alarak WhatsApp hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda bulunan adımları tek tek uygulamalısınız.

WhatsApp Son Görülme

WhatsApp Hesap Silme İşlemi:

1. WhatsApp uygulamasını açın ve menü tuşunu kullanarak Ayarlar bölümüne gidin.

WhatsApp Hesap Silme

2. Hesap bölümüne gelerek “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

WhatsApp Hesap Silme2

3. Burada sizden telefon numaranızı uluslararası biçimde (+9) girmeniz istenir. Numaranızı girin ve “Hesabımı Sil” seçeneğine dokunun.

WhatsApp Hesap Silme3

4. Adımları izledikten sonra hesabınız silinecektir ve tekrar geri getirilmeyecektir. Aynı işlemleri Windows Phone, iOS ve BlackBerry işletim sistemlerinde gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Hesabı Nasıl Kaldırılır? WhatsApp Hesap Silme İşlemi 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz