Teknoloji Feneri

Samsung Galaxy S5 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung çıkardığı akıllı telefonlar ile bu piyasada adından çokça söz ettirmeye devam ediyor.Son olarak çıkan Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 ile rekorları alt üst eden ünlü Güney Kore şirketi, beklenen Galaxy S5 üzerinde geliştirmelere başladı.Kullanıcıların daha üstün özelliklerle donanmış bir cihaz beklediği akıllı telefonunun ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Samsung Galaxy S5 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Samsung Galaxy S5 Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri:

Samsung, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 cihazlarını geçtiğimiz Mart ayında yapılan etkinliklerle tanıtmıştı.Bunun bir klasiğe dönüşerek yeni akıllı telefonlarında Mart ayında gelmesi bekleniyor.Buna göre 2014 yılının 3. ayı olan Mart ayında Galaxy S5’in piyasaya sürülecek diyebiliriz.

Galaxy serisinin son modeli olan S4 de en çok eleştiriye konu olan plastik kasa nedeniyle yeni modelde alüminyum kasa tercih edilecek.Böylece kullanıcılar tarafından verilen bu tepki Galaxy S5‘de ortaya çıkmamış olacak.2014 yılının popüler akıllı telefonlarından birisi olması beklenen cihazın teknik özelliklerinin Galaxy Note 3’e yakın olması bekleniyor.Gelen haberlerden öğrenildiği üzere 2.3 Ghz dört çekirdekli işlemci, 3 GB RAM ve 16 Megapiksel kamera kullanılacak.

Samsung Galaxy S5 Fiyatı:

Nestle’nin Kitkat adlı ürününden ismini alan Android işletim sisteminin son güncellemesi Android 4.4 Kitkat’a sahip olacak Galaxy S5’in Galaxy S4‘ün ilk çıktığı zaman ki fiyatı ile aynı olacak.

Samsung Galaxy S5 Çıkış Tarihi ve Fiyatı 3.50/5 (70.00%) 2 votes

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz