Teknoloji Feneri

Oyunlarda Altın, Elmas, Can ve Diğer Eşyalar Nasıl Ücretsiz Alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli cihazlar için herhangi bir uygulama yada oyun indirip kullandığınız zaman genellikle çoğunun bir mağazası olduğunu ve içerisinden gerçek parayla işlemlerin yapıldığını görebiliyorsunuz. Özellikle oyunlarda kendinizi geliştirmek istediğinizde hemen bir miktar altını belli bir fiyata alabileceğiniz öneriliyor. Uygulamalarda ise ekstra özellik kullanmak istediğinizde karşınıza para sorunu çıkmaktadır.

Android işletim sisteminde bir oyun veya uygulama ücretsiz indirilebiliyor olabilir ama onu full sürüm kullanmak için uygulama içinden parayala bazı eşyalar satın almak gerekir. Artık bu uygulama çok moda oldu. Fakat çözümsüz değil. Uygulama içi satın alma tekliflerini ücretsiz alabileceğiniz bir Android uygulaması var. Freedom. Bu yazıda sizlere basit bir şekilde Freedom uygulamasını tanıtacağız.

freedom android

Android Freedom Uygulaması:

Freedom Android uygulaması, herhangi bir oyun veya uygulamada uygulama içinden satın alınabilen eşyaları ücretsiz bir şekilde edinmenize olanak tanıyor. Örneğin Fifa Android oyununda kilitleri açmak için satın alma yapmanız gerekiyor. Freedom ise bu kilitleri ücretsiz açıyor.

Freedom cihazım için riskli olur mu diye bir soru mu aklınıza geldi. Android işletim sisteminde oynadığını oyun ya da kullandığınız uygulama internete bağlanıyorsa Freedom’un yaptığı işlem tespit edilebilir. Oyun hesabınız banlanabilir. Tek riski budur. Bazı gelen şikayetlere göre Google Playle ilgili sorunlarda yaşanmaktadır. Google Play bağlantısı sağlayamayanlar olmakta ama bu nadir karşılaşılan bir durumdur ve düzeltilebilir.

Download

Oyunlarda Altın, Elmas, Can ve Diğer Eşyalar Nasıl Ücretsiz Alınır? 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz