Teknoloji Feneri

iPhone 6 Plus ile Samsung Galaxy Note 4 Karşılaştırması, Hangisi Daha İyi?

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır beklenen 9 Eylül tarihi geldi, geçti ve sonunda diye tabir edebileceğimiz etkinlik gerçekleştirildi. Apple’nin düzenlediği tanıtım amaçlı etkinlikte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazları dünyanın beğenisine sunuldu. Etkinlikten sonra ilk olarak akıllara iPhone 6 mı daha iyi yoksa Samsung’un son çıkarmış olduğu Galaxy Note 4 mü daha iyi sorusu geliyor.

Apple, yeni akıllı telefonu büyük ekranlı iPhone 6 Plus’ı duyurdu. Büyük ekranlı iPhone’un hemen herkesin hayali olduğu düşünülürse phablet pazarındaki Galaxy Note ailesinin liderliğini ilerleyen zamanlarda elinden alabilir.

Apple’ın büyük beklentilerle tanıttığı iPhone 6 Plus, oldukça etkileyici özellikler sunuyor. Bunun yanında Samsung’un geçtiğimiz hafta tanıttığı phablet modeli Galaxy Note 4 de en az büyük ekranlı iPhone kadar etkileyici. Yeni bir phablet cihaz alacakların bu iki cihaz arasında kalacaklarını şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki hangisi daha iyi? Bunu aşağıdaki özellik karşılaştırmasını inceleyerek siz söyleyebilirsiniz.

iphone 6 galaxy note 4

Samsung Galaxy Note 4’ün ölçüleri 153.5×78.6×8.5 mm işletim sistemi ise Android 4.4.4, iPhone 6 Plus’ın ise ölçüleri 158×77.7×7.1 işletim sistemi de iOS 8’dir. Tüm özellikleri ile iki dev karşı karşıya siz kadar verin hangisi daha iyi?

iPhone 6 Plus ile Samsung Galaxy Note 4 Karşılaştırması, Hangisi Daha İyi? 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz