Teknoloji Feneri

Facebook’ta Bulunan Tüm Mesajlar Nasıl Silinir?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook hesabınızda bulunan arkadaşlarınızla sohbet etmek için muhteşem bir arayüzü sahiptir.Aileniz, okul arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve önceden tanıdığınız ancak aranıza mesafeler girdiği için yüz yüze gelemediğiniz tüm kişilerle keyifli bir sohbet içerisinde olabilirsiniz.

Bir süre sonra mesaj kutunuza baktığınız zaman sayamayacağınız kadar sohbet sayfası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Bu kadar mesajı da tek tek silmek epey zaman alacağınızdan tüm mesajları bir tıkla silmenin bir yolu olmalı diye düşünmüş olmalısınız ki kendinizi bu sayfada buldunuz.Öyleyse Google Chrome Mağazası‘nın bizlere sunduğu eklentilerden yararlanmanın zamanı geldi.

Facebook'ta Bulunan Tüm Mesajlar Nasıl Silinir

Facebook Mesajlarının Hepsini Silme İşlemi

Uzun zamandır Facebook mesaj kutunuz üzerinde temizleme işlemi yapmadıysanız ve bu sizi rahatsız ediyorsa Chrome web tarayıcı kullanarak bu probleme bir son verebilirsiniz.Google Chrome’un mağazasında bulunan Facebook Fast Delete Messages adlı eklentiyi tarayıcınıza ekliyoruz.

Facebook'ta Bulunan Tüm Mesajlar Nasıl Silinir-2

Facebook’a giriş yapıyoruz ve mesajlar kısmını açıp silme işlemini gerçekleştirince yukarıda “Delete All” seçeneği karşınıza çıkacak.Böylece tüm mesajları anında silmiş olacaksınız.Oldukça basit ve kolay bir şekilde bütün sohbet sayfalarından kurtulacaksınız.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-fast-delete-mess/klmpnhheahecaojonebajllddfhpilan” target=”blank” ]Facebook Fast Delete Messages İndir[/button]

Facebook’ta Bulunan Tüm Mesajlar Nasıl Silinir? 3.50/5 (70.00%) 2 votes

Etiketler:, , , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz