Teknoloji Feneri

Facebook’da Albümdeki Tüm Fotoğrafları Silme İşlemi

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook hesabınızda gereğinden fazla fotoğraf var ve temizlik yapmak mı istiyorsunuz? Fotoğrafları tek tek silmek çok zahmetli bir iş olacağından açtığınız albümdeki bütün fotoğrafları birkaç adımda silmek daha mantıklı olacaktır.

Facebook hiç şüphesiz fotoğraf paylaşımının en çok olduğu sosyal mecralardan birisidir. Siz de zamanında yüzlerce fotoğraf eklemiş olabilirsiniz. Ancak eski fotoğraflardan rahatsız olup silmek istiyorsanız komple temizlik yapmanız mümkündür. Aşağıda gösterilen yöntem ile Facebook üzerinde bulunan tüm fotoğrafları albüm albüm silmeniz açıklanacaktır. İşlemi gerçekleştirdikten sonra istemediğiniz resimlerin hepsi Facebook hesabınızdan kalıcı olarak silinecektir.

facebook

Facebook Komple Albüm Silme İşlemi:

1. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinize gelin ve kapak fotoğrafınızın hemen altında yer alan Fotoğraf butonuna tıklayınız.

facebook albüm silme

2. Fotoğraflarınıza giriş yaptıktan sonra Albümler yazan sekmeye tıklayınız ve silmek istediğiniz albümün içerisine giriniz.

3.  Albümün sağ yukarısında aşağıdaki gibi butonlar göreceksiniz. Resimde gösterilen kısma tıklayarak albümü silebilirsiniz.

facebook albüm silme2

4. Girmiş olduğunuz albümdeki tüm fotoğraflar böylece kalıcı olarak silinecektir.

 

Facebook’da Albümdeki Tüm Fotoğrafları Silme İşlemi 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Etiketler:, , , , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Facebook’da Albümdeki Tüm Fotoğrafları Silme İşlemi Kullanıcı Yorumları

  1. Hüseyib dedi ki:

    ya bende albümü sil yok nasıl olcak bu iş?

  2. tarık dedi ki:

    aynen sil yok indir linki var

  3. zehra dedi ki:

    sağ üst köşede ok var ona tikla

Yorum Yaz