Teknoloji Feneri

Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim? Facebook Hesabını Geri Alma İşlemi

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook popülerlik açısından üst sıralarda yer alan sosyal medya olmasının yanı sıra kullanıcıların güvenliğine önem veren bir internet sitesidir. Facebook hesapları günümüzde kullanıcıların özel bilgilerini, mesajlarını ve kayıtlı kişi sayısına bakılırsa kısacası hayatımızı bir parçasını içermektedir. Facebook hesabım çalındı ne yapmalıyım diyorsanız paniğe kapılmayın ve yazımızı okumaya devam edin.

Facebook güvenliği ne kadar üst seviyede tutsa da hesap çalınma şikayetleri her zaman gelmeye devam edecektir. Çünkü birisinin hesabınızı ele geçirmesi için şifrenizi basit bir yoldan öğrenmesi yeterli olacaktır. Eğer hesabınızın başkası tarafından çalınmamasını istiyorsanız şifrenizi harf, rakam ve özel karakterlerden oluşturabilir, şifrenizi uzun tutabilir ve profilinizde e-posta adresinizi saklayabilir.

Yaptığınız tüm işlemlere rağmen hesabınız ele çalındıysa Facebook şirketi her ihtimale karşı çalınan hesaplara için bir sistem oluşturmuştur.

facebook hacked

Facebook Hesabını Geri Alma İşlemi:

1. Çalınan Facebook Hesabını geri almak için ilk yapmanız gereken buraya tıklayıp giriş yaparak ‘‘Mavi Butona” tıklayınız.
2. ”Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti ” butonuna tıklatıkdan sonra karşımıza buna benzer bir pencere daha gelecek. O pencerede sizden Facebook hesabınıza dair bilgiler istenecek. Eklemiş olduğunuz telefon numarası veya kayıtlı isminiz ve soy isminizle kullanıcı adını girmelisiniz.
3. İstenilen bilgileri girerek çalınan Facebook hesabınızı geri almak için işlemlere devam etmeniz gerekiyor. Bu bilgileri isteme nedeni ise Facebook hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.

Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim? Facebook Hesabını Geri Alma İşlemi 4.67/5 (93.33%) 3 votes

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim? Facebook Hesabını Geri Alma İşlemi Kullanıcı Yorumları

 1. fesim calınd dedi ki:

  fesimi caldlar her şsyini ve geri alamıyorum her şeyini degiştirmişler hic bir şekilde ulaşamyorum yardmc olurmusunuz

 2. tuğba dedi ki:

  facemı alamıyorum

 3. beyazıt bestami dedi ki:

  fesbugumu geri istiyorum

 4. kubra dedi ki:

  facebook adresime erişemiyorum. e mail adresim ve telefon numaramı degiştirmiştim ne yapmam lazım geri alabilmem için acaba yardımcı olursanız cook sevinirim

 5. Gizem dedi ki:

  facem calındı kurtaramadım

 6. Büşra Ergüç dedi ki:

  facebi alamıyorum yardımcı olun

 7. Abdurrezak saydam dedi ki:

  Bu facebook kirlenmiş geri almak istiyorum bunu ben kendim yaptım ama
  Bu isim bile öylesine koydum.hepsi doğum tarihim den tut da ta bütün bilgilerim unutmuşum, sadece gmail më bağlı o kadar biliyorum

 8. devran dedi ki:

  facemı gerı istıyorum

 9. fatma korkmaz dedi ki:

  fecabook adresşme erişemiyorum şifremi degiştirmişler nasaıl geri ala bilirim

 10. Adınız dedi ki:

  Facebook umut bulmak isterim

 11. cem dedi ki:

  hesabımı geri istiyoruz

 12. ceylani dedi ki:

  fecem calidi neden caliniyor

 13. uğur dedi ki:

  facebook adresim çalınmış ve şifremi değiştirmişler. Facebook ‘a verdiğim email adreism kapalı olduğundan(tlf. numaramı da vermemiştim)sayfamı geri alamıyorum. Alabilmem mümkün mü?

 14. okan dedi ki:

  Facem çalındı kendi tel numarasini eklemiş çalan kişi

 15. hacker kurbanı dedi ki:

  facemı gerı ıstıyooom

 16. Ramis con dedi ki:

  Hesabının ilk di kaan ışık ikinc at serkan akbey di hesabim koray Işıker tarafından ele geçirildi bu konular nasl olur bilmem lakin bu konu üzere yardımcı olursanız. Sevinirim

Yorum Yaz