Teknoloji Feneri

En İyi 10 Facebook Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook dünyanın en büyük sosyal medyalarından birisidir ve büyümeye de devam etmektedir. Bu büyümeye katkısı olan en büyük etkenlerden birisi de şüphesiz Facebook’ta bulunan çevrimiçi oyunlardır. Oyunlar sayesinde insanlar sosyal ağ üzerinde daha fazla geçirmektedir; kimileri kendi çiftliği ile ilgilenmekte, kimileri büyük bir şehir kurmakta, kimileri suçluların peşinde polis olarak koşmakta, kimileri de şeker dünyasının içerisinde kendisini bulmaktadır.

Akıllı telefonların gelişmesi sayesinde nerede olursanız olun Facebook’a girilmektedir ve bünyesinde bulunan oyunlara da ulaşım kolaylaşmıştır. Bilgisayarların vazgeçilmezi olan oyunları canınız sıkıldığınız zamanlarda akıllı telefonlar aracılığıyla oynamak mümkün hale gelmiştir. Facebook’ta bulunan küçük oyunları da arkadaşlarınızla rekabet içerisinde olarak oynamak durumu daha eğlenceli hale getirmektedir.

Facebook üzerinden oyun oynamak istiyorsanız ama arkadaşlarınızın hangisini en çok oynadığını merak ediyorsanız en iyi ve en popüler oyunları sizlere sunuyoruz. Türkiye’de oynanan en iyi 10 Facebook oyunu arasından istediğinizi seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

En İyi 10 Facebook Oyunu

En Çok Oynanan Facebook Oyunları:

  1. Farmville
  2. Mafia Wars
  3. Bejeweled Blitz
  4. Petville
  5. Texas Hold ‘Em Poker
  6. Candy Crush Saga
  7. Criminal Case
  8. Happy Aquarium
  9. YoVille
  10. Island Paradise
En İyi 10 Facebook Oyunu 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Etiketler:, , , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz