Teknoloji Feneri

Birden Fazla Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Çoklu Facebook Hesabı Açma

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın önde gelen sosyal mecralarından birisi olan Facebook bildiğiniz üzere web tarayıcısı ile giriş yapıldığında birden fazla oturum açma imkanı sunmamaktadır. Ancak bu demek olmuyor ki iki Facebook hesabını aynı anda kullanamayacaksınız. Önereceğimiz yöntemler ile çoklu Facebook hesabı açabilirsiniz.

Web tarayıcıları üzerinden çoklu Facebook hesabı açmak için birçok nedeniniz olabilir. İhtiyaç duydunuz zamanlarda bu soruna çözüm getiremiyorsanız tavsiye edeceğimiz yollarla probleminize son verebilirsiniz. Öncelikle önereceğimiz yöntemlerin güvenli olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü başkaları hesabınıza erişerek bilgilerinizi elde etmek için bu gibi konularda sizi kandırabilir. Çoklu Facebook oturumu açmak için hiçbir program indirmenize gerek yoktur.

çoklu facebook

Çoklu Facebook Hesabı Açma:

Web tarayıcıları üzerinden birden fazla Facebook oturumu açmak için iki tane yol kullanabilirsiniz.

1. Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi önde gelen internet tarayıcılarının yeni gizli pencere özelliğini kullanabilirsiniz. Google Chrome’da Ctrl+Shift+N tuşlarına, Mozilla Firefox da Ctrl+Shift+P tuşlarına aynı anda basarak gizli pencere açabilirsiniz.

2. Bilgisayarınıza birden çok internet tarayıcısı kurarak her tarayıcıda farklı bir hesap açabilirsiniz. İnternet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox’u bilgisayarınıza kurduğunuz zaman üç tane Facebook oturumu açabilirsiniz.

Birden Fazla Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Çoklu Facebook Hesabı Açma 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Birden Fazla Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Çoklu Facebook Hesabı Açma Kullanıcı Yorumları

  1. gul dedi ki:

    Lütfen kimlik doğrula dyo yapmyorum yardimci olun

  2. hslil çsm dedi ki:

    2.çi feyis açmak istiyorum

Yorum Yaz