Teknoloji Feneri

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Nasıl Atılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram, bilgisayar internet tarayıcıları ve akıllı telefonlarda uygulama olarak kullanılan en popüler fotoğraf ya da resim paylaşma uygulamasıdır. Son zamanlarda video desteğini de alarak önemli bir adım atmıştır. Bildiğiniz üzere Instagram’a cep telefonları üzerinden fotoğraf yüklemek oldukça basit bir işlemdir ancak bilgisayar üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek için biraz uğraşmanız gerekecektir.

Bilgisayarda bulunun resimleri telefona aktarıp Instagram‘da paylaşabilirsiniz. Ama bu adımı atlayarak direk olarak bilgisayardan fotoğrafları atmak mümkündür. Resimleri paylaşmak için aracı olarak bir program gerekecektir. Gramblr isimli yazılım tam da işimizi gerçekleştirecek özelliklere sahiptir. Ücretsi olan program ile sadece JPG uzantılı resim dosyalarını paylaşabilirsiniz ve resminizin boyutu en fazla 650×650 olmalıdır.

Gramblr

Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme İşlemi:

Programı indirdikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Ardından paylaşmak istediğiniz fotoğrafı ekliyorsunuz. Programa aynı anda birden fazla resim yüklemek mümkün değildir. Oldukça basit olan Gramblr ile birkaç adımdı fotoğrafı Instagram hesabınıza attıktan sonra Facebook ve Twitter butonları ile hızlıca bu sosyal medyalarda da paylaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Nasıl Atılır? 2.00/5 (40.00%) 2 votes

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz