Teknoloji Feneri

Bilgisayar ve Android Sistemli Cihazlar İçin USB 3.0 Bellek

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlar üzerinde veri alış verişi yapmak ya da depolama amaçlı kullanılan USB bellekler Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarına ve tabletler için de olabilecek en küçük şekilde geliyor.Dünyanın en küçük depolama aracı olacak USB 3.0 Bellek hem görselliği hem de bakıldığında hiç beklenmeyen performansı ile dikkat çekiyor.

Türkiye’de çok yakında göreceğimiz bilgisayar girişli K’1 bellekler 15.8 x 15 x 7 mm boyutlarında olduğunu ve 32GB ya da 64GB bilgi taşıyacağını öğrenince bende sizlerin şu an şaşırdığı gibi şaşırmıştım.Geliştiricisi olan PKparis‘i gerçekten bu konuda tebrik etmek gerekiyor.Çünkü USB belleği bilgisayara taktığınız zaman 4 mm’lik kısım dışarı doğru çıkıntılı olacağı için gerçekten siz bile göremeyeceksiniz.

Küçük olması ne kadar avantaj olarak görünse de bu şekilde kaybolma riski daha yüksek oluyor.Bu nedenle bu USB belleği satın alacaksınız çok iyi şekilde saklamanız gerekmektedir.

Dünyanın En Küçük USB Belleği

Bilgisayar ve Android Sistemli Cihazlar İçin USB 3.0 Bellek

Android işletim sistemli cep telefonları ve tabletler için de USB 3.0 bellekler PKparis tarafından üretiliyor.Bu bellekler ise K’2 olarak adlandırılıyor.İnanılmaz küçüklükte bir USB depolama anahtarı. 16GB’lık alan sunan bellek çubuğu, microUSB bağlantılı Android’li cihazlarınız arasında veri aktarımı için yeni bir yol sunuyor. Ürünün boyutunu küçültmek üzere microSD kart okuyucusu, USB konektörüne eklenmiş.

K’1 ve K’2, 1 Kasım‘dan itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Bilgisayar ve Android Sistemli Cihazlar İçin USB 3.0 Bellek 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz