Teknoloji Feneri

Bilgisayar (PC) İçin GTA 5 Çıkacak Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

GTA 5 PC İçin Yayınlanacak Mı?

GTA 5, 2013 yılının Eylül ayında PlayStation 3 ve Xbox 360 oyun konsollarındaki yerini almış ve oyun gündemine bomba gibi düşmüştü.Ancak akıllarda bir soru kalmıştı GTA 5 bilgisayar kullanıcıları tarafından oynanabilecek miydi?Bu sorunun cevabını Take Two CEO’su Karl Slatoff verdi.

Gönül isterdi ki bu yazımızın içerisinde GTA 5’in PC için yayınlanabileceğini sizlere duyurmak olsun.Ama durum hiç iç açıcı değil.Söylentiler yakın zamanda bilgisayarlarda GTA 5‘i göreceğimiz hayalini kurdursa da yapımcılar arasından birisi çıkıp söylentilere son verdi ve hepimizin hayallerini suya düşürdü.

GTA 5 PC

Bilgisayar Kullanıcılarını Üzecek Haber

PC için oyunun çıkması herkes tarafından tartışılsa da GTA’nın 5. serisi şimdiye kadar 32 milyon kopyaya ulaşmış bulunuyor.Rockstar Games‘in bağlı olduğu Take Two adına konuşan CEO Karl Slatoff bu konu hakkında kendisine yöneltilen sorulardan sonra PC için bir çalışmalarının olmadığını dile getirdi.Kim bilir daha sonradan bu fikir değişir diye umut ediyoruz.Ancak bu açıklamayla birlikte daha uzun süre beklenti içerisinde olacağımız garanti oldu.

Bilgisayar (PC) İçin GTA 5 Çıkacak Mı? 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Etiketler:, , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz