Teknoloji Feneri

Android ve iOS için En İyi Selfie Çekme ve Paylaşma Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlar İçin Selfie Uygulamaları

Selfie, günümüzde fotoğraf paylaşım uygulamalarında sıkça karşımıza çıkmakta ve bir fotoğraf çekme tarzı olarak tanımlanabilir. Kişinin akıllı telefonun ön kamerasından kendisini çekmesine Selfie diyebiliriz. Selfie akımının başlamasından sonra küçükten büyüğe herkes çok farklı şekillerde Selfie fotoğraf çekme yarışına girdi. Özellikle ünlülerin de sosyal medyalar üzerinden Selfie paylaşması hayatımızda uzun süre kalmasına neden oldu.

Sizde birbirinden farklı ve güzel Selfie fotoğraflar çekmek istiyorsanız aşağıda bulunan uygulamalar ile bunu başarabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda ücretsiz olarak kullanabilir ve uygulamalar sayesinde tüm sosyal medyalarda Selfie resminizi kaliteli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

selfie uygulamaları

1. Instagram

Instagram oldukça popüler olan bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Instagram üzerinden çektiğiniz fotoğraflara farklı efektler vererek selfie resminizi daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

ınstagram-android

Uygulamayı indir: Instagram (Android) ve Instagram (iOS)

2. Retrica

Retrica Android ve iOS işletim sistemi olan cihazların ücretsiz edinebileceği kusursuz fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Galerinizde yer alan selfie fotoğrafınız üzerinden düzenlemeler yapabilir isterseniz de uygulama üzerinden selfie çekerek anında sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Retrica

Uygulamayı indir: Retrica (Android) ve Retrica (iOS)

3. Snapchat

Snapchat selfie fotoğraflarınızın anlık olarak arkadaşlarınıza görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Snapchat kısa süreli resimleri gösterdiği için daha özel selfie fotoğrafları bu sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

snapchat

Uygulamayı indir: Snapchat (Android) ve Snapchat (iOS)

Android ve iOS için En İyi Selfie Çekme ve Paylaşma Uygulamaları 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Etiketler:, , , , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz