Teknoloji Feneri

Android İçin Bilinmeyen En İyi En Güzel Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim istemli cihazların da içinde bulunduğu akıllı telefonlar hayatımızda önemli bir yere sahip olmuş durumda. Donanımsal özelliklerin gün geçtikçe daha kaliteli hale gelmesiyle birlikte birbirinden güzel oyunlar ile sıkıntılı zamanları dolu dolu geçirebiliyoruz. Google Play Store’da binlerce oyun bulunmaktadır fakat sürekli aynı oyunları oynamaktan sıkıldıysanız eğer yazımızı okumaya devam edin.

Android’in mağazası olan Google Play Store’da her gün değişim gösteren popüler oyunlar sıralamasını bulabilirsiniz. Ancak kaliteli ve ismi dahi duyulmayan oyunlar da yok da değil. Tavsiyelerimiz sayesinde hem yeni oyunlar keşfedecek hemde daha eğlenceli zaman geçireceksiniz.

1. The Room Two

The Room Two kaliteli grafikler ile donatılmış bir bulmaca oyunudur ve sizlere verilen ipuçları ile sonuca varmanız istenmektedir.

The Room Two3

The Room Two indirmek için buraya tıklayın.

2. Monster Zuma

Monster Zuma’da başarılı olmak için birbiriyle aynı renkte olan en az üç topu yan yana getirmeniz gerekmektedir. Belirli bir hızda gelen toplar patlatmak için acele edin çünkü hız zaman geçtikçe artmaktadır.

Monster Zuma - Android2

Monster Zuma indirmek için buraya tıklayın.

3. Into the Dead

Into the Dead zombi istilasına uğramış bir dünyaya gözlerinizi açar açmaz hayatta kalmak için koşmanız gereken bir oyundur. Eğlence, aksiyon ve gerilim üçlemesinin yer aldığı oyunu kesinlikle tavsiye ederiz.

Into the Dead

Into the Dead indirmek için buraya tıklayın.

Siz de keşfettiğiniz güzel oyunları yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Android İçin Bilinmeyen En İyi En Güzel Oyunlar 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Etiketler:, ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz