Teknoloji Feneri

Alınabilecek En Ucuz Akıllı Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlar 2013 yılının sonlarına yaklaşırken teknoloji dünyasında önemli bir yere sahip oldu.Cebinizde taşıdığınız cihaza akıllı denmesinin nedeni neredeyse bilgisayarda yapmış olduğunuz çoğu işlemi telefonunuzda da yapıyor olmanızdır.Her geçen gün hayal bile edilmeyecek özellikte akıllı telefonlar piyasaya sürülüyor.Fiyatları göz önüne alındığında ülkemizde bütçesi akıllı telefon almaya yetecek insanlar bulunmaktadır.

Akıllı telefon kullanmak için bütçenizi zorlamanız mı gerekiyor? Son çıkan mobil cihazlara sahip olmak için elbette zorlamanız gerekecek ancak orta düzeyde uygun fiyata akıllı telefonlar da bulmak mümkün.Ucuz olmasını istiyorsanız son model telefonlarda bulunan özelliklerden feragat etmeniz gerecek ve birçok özelliği kalitesiz bir şekilde kullanmak durumunda kalacaksınız.

Her geçen gün yeni ürün satışa sunulduğu için merak konusu olan cihazlar bilgisayar fiyatında ve şaşırtıcı derecede özellikleri bulunanlar oluyor.Kamera, hafıza, ekran özellikleri, işletim sistemi ve ekran büyüklüğü gibi özellikler açısından orta seviyede telefon almak sürekli teknolojiyi takip etmeyenler için mantıklı bir davranış olabilir.

Android işletim sistemli akıllı telefonlar düşük fiyatlı cep telefonu arayanlar için ideal bir seçim olacaktır.Çünkü birçok uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmak Android işletim sistemi ile muhtemeldir.O halde şimdi uygun ve ideal akıllı telefonlar hangileridir bir göz atalım…

Alınabilecek En Ucuz Akıllı Telefonlar

En Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar:

  • Motorola Razr V: 230$
  • Nokia Lumia 520: 180$
  • Nokia Lumia 620: 220$
  • Samsung Galaxy Fame: 190$
  • LG Optimus L4 II: 170$
  • Sony Xperia E: 165$
  • Samsung Galaxy Young: 150$
  • LG Optimus L3 II: 125$

Yukarıda bulunan fiyatlar ortalama etiket fiyatları olmaktadır.

Alınabilecek En Ucuz Akıllı Telefonlar 4.50/5 (90.00%) 2 votes

Etiketler:, , , , ,
Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yorum Yaz